Ping Pong block for Layout Builder (1.2.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Heading
sk: Nadpis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
