Ping Pong block for Layout Builder (2.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
