Ping Pong block for Layout Builder (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Heading
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
