Ping Pong block for Layout Builder (2.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Heading
da: Overskrift

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre
