Ping Pong block for Layout Builder (2.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
