Ping Pong block for Layout Builder (2.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
