Ping Pong block for Layout Builder (2.0.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Heading
ms: Tajuk kepala

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan
