LB Plus (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Save
ar: حفظ

en: Layout
ar: التنسيق

en: Configure
ar: ضبط

en: Add block
ar: أضف صندوقا

en: Color
ar: اللون
