LB Plus (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Save
ca: Desa

en: Layout
ca: Disposició

en: Configure
ca: Configura

en: Add block
ca: Afegeix un bloc

en: Change layout
ca: Canvia la disposició
