LB Plus (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Save
cs: Uložit

en: Configure
cs: Nastavení

en: Add block
cs: Přidat blok

en: Color
cs: Barvy

en: Change layout
cs: Změnit rozložení
