LB Plus (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Add block
el: Προσθήκη μπλοκ

en: Color
el: Χρώμα
