LB Plus (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Save
eo: Konservu

en: Configure
eo: Agordu

en: Add block
eo: Aldonu blokon

en: Color
eo: Koloro
