LB Plus (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Save
et: Salvesta

en: Layout
et: Paigutus

en: Configure
et: Seadistus

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Color
et: Värv

en: Change layout
et: Muuda paigutust
