LB Plus (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Save
fi: Tallenna

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Configure
fi: Määrittele

en: Add block
fi: Lisää lohko

en: Color
fi: Väri

en: Change layout
fi: Muuta ulkoasua
