LB Plus (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Save
hy: Պահպանել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Add block
hy: Ավելացնել բլոկ

en: Color
hy: Գույն
