LB Plus (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Save
id: Simpan

en: Layout
id: Tata letak

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Add block
id: Tambah blok

en: Color
id: Warna

en: Change layout
id: Ubah tata letak
