LB Plus (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Save
is: Vista

en: Layout
is: Útlit

en: Configure
is: Stilla

en: Add block
is: Bæta við blokk

en: Color
is: Litur
