LB Plus (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Save
it: Salva

en: Configure
it: Configura

en: Add block
it: Aggiungi blocco

en: Color
it: Colore

en: Change layout
it: Cambia layout
