LB Plus (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Save
jv: Simpen

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Add block
jv: Tambah blok

en: Color
jv: Kelir
