LB Plus (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Save
lt: Saugoti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Color
lt: Spalva
