LB Plus (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Save
nn: Lagre

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Add block
nn: Lag blokk

en: Color
nn: Farge
