LB Plus (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Layout
oc: Afichatge

en: Configure
oc: Configurar

en: Add block
oc: Apondre un blòt

en: Change layout
oc: Cambiar la mesa en pagina
