LB Plus (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Save
pl: Zapisz

en: Layout
pl: Układ

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Add block
pl: Dodaj blok

en: Colors
pl: Kolory

en: Color
pl: Kolor

en: Change layout
pl: Zmień układ
