LB Plus (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Save
ro: Salvare

en: Layout
ro: Prezentare

en: Configure
ro: Configurează

en: Add block
ro: Adaugă blocul

en: Color
ro: Culoare

en: Change layout
ro: Schimbați aspectul
