LB Plus (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Save
ta: சேமி

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Add block
ta: தொகுதியை இணைக்க

en: Color
ta: நிறம்
