LB Plus (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Save
th: บันทึก

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Add block
th: เพิ่มบล็อค

en: Color
th: สี
