LB Plus (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Save
tr: Kaydet

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Add block
tr: Blok ekle

en: Colors
tr: Renkler

en: Color
tr: Renk

en: Change layout
tr: Yerleşimi değiştir
