LB Plus (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Save
vi: Lưu

en: Layout
vi: Bố cục

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Add block
vi: Thêm khối nội dung

en: Color
vi: Màu sắc
