LB Plus (2.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Save
be: Захаваць

en: Configure
be: Правіць

en: Add block
be: Дадаць блок

en: Other
be: Іншыя

en: Color
be: Колер

en: Change layout
be: Змяніць размеркаванне

en: Filter by block name
be: Фільтраваць па назве блоку
