LB Plus (2.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Add block
bs: Dodaj blok

en: Colors
bs: Boje

en: Color
bs: Boja
