LB Plus (2.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Save
eu: Gorde

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Add block
eu: Gehitu blokea

en: Other
eu: Bestea

en: Color
eu: Kolore

en: Close
eu: Itxi
