LB Plus (2.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Save
fr: Enregistrer

en: Layout
fr: Mise en page

en: Promoted
fr: Promu

en: Configure
fr: Configurer

en: Add block
fr: Ajouter un bloc

en: Colors
fr: Couleurs

en: Other
fr: Autre

en: Color
fr: Couleur

en: Close
fr: Fermer

en: Change layout
fr: Changer la mise en page

en: Filter by block name
fr: Filtrer par nom de bloc

en: Enter a part of the block name to filter by.
fr: Saisir une partie du nom du bloc pour filtrer.

en: All available blocks are listed.
fr: Tous les blocs disponibles sont listés.
