LB Plus (2.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Save
hu: Mentés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Promoted
hu: Címlapon

en: Configure
hu: Beállít

en: Add block
hu: Blokk hozzáadása

en: Colors
hu: Színek

en: Other
hu: Egyéb

en: Color
hu: Szín

en: Close
hu: Bezár

en: Change layout
hu: Elrendezés módosítása

en: Filter by block name
hu: Szűrés blokknévre

en: Enter a part of the block name to filter by.
hu: A keresett blokk nevének egy részlete a szűréshez…

en: Save colors
hu: Színek mentése

en: Custom Blocks
hu: Egyéni blokkok

en: All available blocks are listed.
hu: Minden elérhető blokk listázva.
