LB Plus (2.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Save
kk: Сақтау

en: Configure
kk: Баптау

en: Add block
kk: Блок құру

en: Other
kk: Басқа

en: Color
kk: Түс
