LB Plus (2.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Save
af: Stoor

en: Configure
af: Verstel

en: Add block
af: Voeg blok by

en: Other
af: Ander

en: Color
af: Kleur
