LB Plus (2.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Remove
am: አስወግድ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Configure
am: ውቀር

en: Add block
am: ጥምር ጨምር

en: Color
am: ቀለም

en: Close
am: ዝጋ
