LB Plus (2.0.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Save
da: Gem

en: Promoted
da: Forfremmet

en: Configure
da: Konfigurér

en: Add block
da: Tilføj blok

en: Colors
da: Farver

en: Other
da: Anden

en: Color
da: Farve

en: Close
da: Luk

en: Change layout
da: Skift layout

en: Filter by block name
da: Filtrér efter bloknavn

en: Enter a part of the block name to filter by.
da: Indtast en del af bloknavnet at filtrere efter.

en: All available blocks are listed.
da: Viser alle tilgængelige blokke.
