LB Plus (2.0.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Save
ja: 保存

en: Layout
ja: レイアウト

en: Configure
ja: 設定

en: Add block
ja: ブロックを追加

en: Other
ja: その他

en: Color
ja: 色

en: Close
ja: 閉じる

en: Change layout
ja: レイアウトの変更

en: Filter by block name
ja: ブロック名で絞り込み

en: Enter a part of the block name to filter by.
ja: 絞り込むブロック名の一部を入力してください。
