LB Plus (2.0.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Save
nl: Opslaan

en: Layout
nl: Lay-out

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: Configure
nl: Instellen

en: Add block
nl: Blok toevoegen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Other
nl: Andere

en: Color
nl: Kleur

en: Close
nl: Sluiten

en: Change layout
nl: Lay-out aanpassen

en: Move here
nl: Hierheen verplaatsen

en: Filter by block name
nl: Filter op bloknaam

en: Enter a part of the block name to filter by.
nl: Filter op een deel van de bloknaam.

en: Main color
nl: Hoofdkleur

en: All available blocks are listed.
nl: Alle beschikbare blokken worden getoond.
