LB Plus (2.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Save
sl: Shrani

en: Layout
sl: Postavitev

en: Configure
sl: Nastavi

en: Add block
sl: Dodaj blok

en: Color
sl: Barva

en: Close
sl: Zapri
