LB Plus (2.0.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Save
sq: Ruaj

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Add block
sq: Shto një bllok

en: Other
sq: Tjetër

en: Color
sq: Ngjyra
