LB Plus (2.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Add block
ur: بلاک کا اضافہ کریں

en: Color
ur: رنگ
