Layout Builder Plus (2.1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Save
ast: Guardar

en: Configure
ast: Configurar

en: Add block
ast: Amestar bloque

en: Other
ast: Otru

en: Close
ast: Zarrar

en: Configure block
ast: Configurar bloque
