Layout Builder Plus (2.1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Add block
ka: ბლოკის დამატება

en: Other
ka: სხვა

en: Color
ka: ფერი

en: Configure block
ka: ბლოკის კონფიგურირება
