Layout Builder Plus (2.1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add block
my: block တစ်ခုထပ်ပေါင်းရန်

en: Other
my: အခြား

en: Color
my: အရောင်

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်
