Layout Builder Plus (2.1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Promoted
ca: Promogut

en: Other
ca: Altres

en: Close
ca: Tanca

en: Filter by block name
ca: Filtra per nom de bloc

en: Enter a part of the block name to filter by.
ca: Introduïu part del nom del bloc a filtrar.
