Layout Builder Plus (2.1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Promoted
el: Προβεβλημένο

en: Other
el: Άλλο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Filter by block name
el: Φιλτράρισμα ανά όνομα μπλοκ

en: Enter a part of the block name to filter by.
el: Εισάγετε ένα μέρος του ονόματος του μπλοκ με το οποίο να γίνει το φιλτράρισμα.
