Layout Builder Plus (2.1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Promoted
fi: Nostettu

en: Other
fi: Muu

en: Close
fi: Sulje

en: Filter by block name
fi: Suodata lohkon nimellä

en: Enter a part of the block name to filter by.
fi: Syötä osa lohkon nimestä suodatusta varten.
