Layout Builder Plus (2.1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Promoted
hu: Címlapon

en: Other
hu: Egyéb

en: Close
hu: Bezár

en: Filter by block name
hu: Szűrés blokknévre

en: Enter a part of the block name to filter by.
hu: A keresett blokk nevének egy részlete a szűréshez…

en: All available blocks are listed.
hu: Minden elérhető blokk listázva.

en: Block previews are visible. Block labels are hidden.
hu: Blokk előnézetek láthatóak. Blokkcímkék elrejtve.

en: Block previews are hidden. Block labels are visible.
hu: Blokk előnézetek elrejtve. Blokkcímkék láthatóak.
