Layout Builder Plus (2.1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Promoted
it: Promosso

en: Other
it: Altro

en: Close
it: Chiudi

en: Filter by block name
it: Filtra attraverso il nome del blocco

en: Enter a part of the block name to filter by.
it: Inserire una parte del nome blocco da usare come filtro.
